Apartamenty

Cinema Hostel ma w swojej ofercie następujące apartamenty:

    • Apartament typu Studio
    • Apartament typu Studio z łóżkiem typu king-size i rozkładaną sofą
    • Apartament typu DELUXE


 

W każdym pokoju znajdują się ręczniki, darmowe WIFI i telewizory. Goście mają możliwość skorzystania z parkingu na terenie naszego obiektu, za bramą zamykaną automatycznie. Na specjalne życzenie gości udostępniamy pranie oraz prasowanie rzeczy, za dodatkową opłatą (cennik znajduje się na miejscu). Wystrój pokoi jest minimalistyczny i elegancki, zachowaliśmy wszystko w jasnych barwach, uzupełniając wnętrza o nietypowe akcesoria związane z kinem – zarówno różne drobiazgi jak i filmowe plakaty z największymi gwiazdami kina.

Do dyspozycji gości oferujemy także doskonale wyposażoną kuchnię wraz z ekspresem do kawy ze świeżo paloną kawą, lodówką, płytą indukcyjną do gotowania i mikrofalą. Istnieje możliwość przyrządzenia posiłków we własnym zakresie oraz skorzystania z dostępnych w naszej kuchni naczyń i wszelkich akcesoriów. W pomieszczeniu znajduje się także telewizor.

Mimo, iż lokalizacja hostelu w ścisłym centrum Poznania jest naszym największym atutem, to właśnie estetycznym wystrojem i konkurencyjnymi cenami wyróżniamy się w naszym mieście wśród innych obiektów pod szyldem apartamenty Poznań centrum, poprzez wyjątkowy klimat i niebanalną aranżację wnętrz. W samym sercu miasta udało nam się stworzyć dla naszych gości miejsce wyjątkowe, do którego każdy wraca z przyjemnością.